Netflix v Česku i bez platební karty

Dnes jsem se podíval na možnosti plateb českého netflixu. Pro nás oficiálně platí možnost platební kartou nebo paypalem se spárovanou platební kartou. Dnešní odpoveď z technické podpory zda neakceptuje třeba i dárkové karty vyšla nastejno. Ale je to skutečně tak?

Platba za Netflix pomocí operátora

Nejen, že lze použít i zde dárková karta, ale dostat se k ní kromě jiného je možné i pomocí platby přes operátora i když se to trochu prodraží.

Jelikož už jsem registrovaný ve službě paysefacard a měl jsem tam nějaké drobné, zaměřil jsem se primárně na ni, ale jistě by se našlo více platebních služeb s jednodušším postupem. Paysafecard lze dobít na terminálech sazky nebo jejich kupony koupit ve vypsaných prodejnách. Pokud ale půjdeme do extrému s platbou pomocí SMS, musíme přidat další článek.

1. Na herni-kupony.cz lze zakoupit mimo jiné právě i kupon paysefcard a to v hodnotách 100 a 300 (u hodnot 1000 a 2000 není možné provést platbu mobilem). Pro zakoupení přes mobilního operátora je potřeba být zaregistrován. Po potvrzení platby je kupon připsán prakticky okamžitě a je možné si ho dobít do zaregistrované peněženky paysafecard. S dnešním kurzem mě stála minimální 15€ Netflix karta 435 Kč, tedy by bylo potřeba koupit 300+100+100 nebo 300+300. Platba přes operátora se samozřejmě prodraží. Nejdražší je zde Vodafone, který připočte ke 300Kč kartě dalších 90Kč.

2. Obchodů, které prodávají Netflix karty a nechají si zaplatit pomocí paysafecard je opět několik. Já vybral první po ruce a to gamecardsdirect.com. Po potvrzení platby opět jen pár vteřin a kupon byl v mailu.

3. Poslední část je už jen najít pole pro zadání kódu. Při nové registraci se skrývá na adrese www.netflix.com/redeem. Následuje už jen samotná registrace a Netflix zaplacený pomocí operátora je na světě.

Přidat komentář

Loading